Als volleerd klimmer en hardwerkende ondernemer gebeurde het ondenkbare: in een klimhal valt Hein Noortman (ondernemer) vijftien meter naar beneden. Wonder boven wonder overleeft hij de val en revalideert. Hij is zijn zicht volledig kwijt. Vandaag de dag is hij met zijn bijzondere verhaal een inspirerende spreker en deelt zijn verhaal.
Tegenslag
Hein: “Eind 2016 had ik het plan om met een paar vrienden te gaan ijsklimmen in de Alpen. Dat deden we vaker: in de zomer rotswanden en in de winter ijswanden beklimmen. We gingen nog even trainen in de klimhal om de laatste puntjes op de i te zetten. Daar hebben we een fout gemaakt met het leggen van de zekering. Ik hing op vijftien meter hoog en schoot uit het touw waardoor ik zo naar beneden klapte op een betonnen vloer. Letterlijk alles was gebroken en verbrijzelt. Ik lag vijf weken in coma. (…) Toen ik wakker werd, kon ik nog minder dan een baby. Ik kon niet slikken, ik kon niet praten, ik kon me niet bewegen ik kon niks. Ik kon ook niets meer zien, dat is gebleven. Mijn zicht is voor 100% weg.”
Ben je benieuwd hoe Hein Noorman zijn revalidatie verliep en hoe hij zijn veerkracht weer heeft gevonden? Bekijk deze nieuwe aflevering bomvol tips voor ondernemers!