Vorige week zaterdag, 17 juni, stond ik met een stand op EquiFair in Exloo. Het was een mega gezellige dag. Ik heb heel veel mensen gesproken over het communiceren met dieren. Het mooiste was dat veel mensen mij openhartig vertelden over de band met hun paard (en andere dieren). Het waren prachtige verhalen, waar ik af en toe echt kippenvel van kreeg 🥰
Tijdens een van de gesprekken die ik voerde, vertelde een baasje over haar paard. Hij woonde nog maar net bij haar en ze vroeg zich, echt vanuit het diepst van haar hart, af of het paard wel gelukkig was bij haar.
Terwijl ze die vraag uitsprak, voelde ik de energie van het paard en hoorde ik hem reageren op haar vraag. Wat hij precies vertelde en doorgaf, vertel ik je in deze podcast aflevering. Ook leg ik je uit hoe het kan dat ik ''per ongeluk'' (zonder dat het mijn bedoeling was) dit paard aanvoelde en zijn boodschap opving.
De wereld van het communiceren met dieren blijft mij verrassen. Tijdens elke communicatie met een dier leer ik weer verder. Want dat ik zo spontaan dit paard en zijn boodschap aanvoelde en doorkreeg, was nieuw voor mij. Normaal doe ik dat alleen tijdens een consult, met een foto van het dier erbij. Dit was een prachtige en bijzondere ervaring, die ik helemaal met alle details erbij met je deel in deze aflevering. Leuk dat je er weer bent om te luisteren! ❤️