In deze aflevering ga ik in gesprek met Wout van Helden. Wout is Lead Science & Research bij Bonusan en heeft een achtergrond in psycho-neuro-immunologie en orthomoleculaire geneeskunde.
Samen duiken we dieper in het onderwerp maagzuur, en vooral de vraag: heb je nu echt tevéél maagzuur, of juist te weinig?
Veel mensen ervaren klachten als reflux, oprispingen, een opgeblazen buik of misselijkheid en denken al snel dat teveel maagzuur het probleem is. Maar vaak ligt de oorzaak ergens anders. In deze aflevering leggen we uit hoe maagzuur werkt, waar het mis kan gaan en waarom het onderdrukken ervan niet altijd de juiste oplossing is.
We bespreken onder andere:
Een inhoudelijke aflevering voor iedereen die verder wil kijken dan symptoombestrijding en beter wil begrijpen wat er speelt bij maagzuurklachten.
-------
De keto granola van Oot ook proberen? Bestel nu met €8 korting via https://www.oot.nl/tns
-------
🌻 The Nourishing State
👉🏼 Maagzuur of andere spijsverteringsklachten? Plan een vrijblijvend kennismakingsgesprek in, dan denken we persoonlijk met je mee: klik hier