Misschien zie jij jezelf niet als een creatief persoon, omdat je niet kan schilderen, ontwerpen of musiceren. Toch zijn we als mens per definitie creatief. Iedere keuze die je tot nu toe maakte of niet maakte, heeft geresulteerd in hoe je leven op dit moment is. Toch voelen veel mensen zich helemaal geen makers van hun eigen leven, omdat ze zich niet bewust zijn van hun eigen kracht. Wanneer we ons bewust worden van onze eigen invloed, kunnen we de chauffeur die altijd hetzelfde rondje reed ontslaan en aan het stuur van ons eigen leven gaan zitten. Hoe dit wetenschappelijk gezien werkt en hoe jij dit kan toepassen, daarover gaan we in gesprek met Christine Beijnen van Cosmic Life.
Met haar coachingsprogramma’s en meditaties helpt Christine anderen om een leven met overvloed te creëren. Ze heeft een enorme kennis in de moderne wetenschap zoals kwantumfysica en neurowetenschap die ze combineert met eeuwenoude wijsheid. Hierover gaan we vandaag met haar in gesprek.
Meer weten over Christine en wat zij doet? Check haar op Instagram @cosmiclife.nl!
Voor meer info over Brandstof, check ons op Instagram @brandstofdepodcast, @mijnvdvorm & @ondernemeringeluk óf ga naar onze website of Petje-Af pagina.
Brandstof is een productie van Geuren & Kleuren.