New week, new episode. In deze lange episode bespreken wij ons event die op zaterdag 11 maart zal plaatsvinden, heb je nog geen tickets haal ze via de link in de bio. Wat is nou het meest schadelijk drugs, chocola of alcohol? Wij zijn natuurlijk geen experts, maar uit eigen ervaring weten wij het een en ander (:
Btw als je dit lees is het meteen een reminder om je te gaan oriënteren op wie je gaat stemmen voor de verkiezingen op 15 maart!
Links!!
Event Poppin' Women in Culture: https://www.eventbrite.nl/e/555070901007
Podcast episode met Mikal Tseggai: https://www.podbean.com/ew/pb-c9fme-f90779
Podcast episode Raven van Married af First Sight: https://open.spotify.com/episode/5elNZKXwdmqCIfuAP0REQI?si=6b0bbe741e464511
De podcast waarin wij door helemaal onszelf te zijn de verschillende dimensies van wat ons bezighoudt bespreken. Van systematisch racisme tot de perfecte jeans vinden.
Volg vrouwen met saus op:
Instagram: @vrouwenmetsaus
Hosts: @esnartts @inessa.karene @shannondestiny