Hoe grond je nu? Ik heb een beetje een volle agenda en dan kan mn hoofd tollen. Ik deel in deze podcast hoe ik mezelf ondersteun en geef een hele eenvoudige tip om te gronden. Daarnaast neem ik je mee in wat er op dit moment allemaal speelt binnen Green Goddess. Het is een beetje een random podcast geworden, maar zo tussen alles door deel ik veel tips 🙏🏼
De deuren zijn open van het Holistic Herbalism! Het programma waarin ik je leer hoe je holistisch kruidenrecepten maakt die veilig zijn en die op diepe zielslagen werken. Je kan je hier inschrijven! We starten 28 mei!
Herbal Healing Session: Fluitend door de peri-menopauzale fase
📅 21 mei
⏰ 10.00u
📍 online
💶€19.00
🎥 er komt een opname en deze is life time terug te kijken, dus ook als je dit later luisterd kun je de replay nog aanschaffen.
Aanmelden kan hier: https://checkout.green-goddess.nl/checkout/fluitend-door-de-perimenopauze
Ik heb weer ruimte voor 1:1 trajecten.
Meer informatie over mijn begeleiding vind je hier https://green-goddess.nl/consulten/
Heb je vragen? Je kan me mailen op: [email protected]
Let op: De (kruiden)podcasts zijn alleen voor educatieve doeleinden. De verstrekte informatie is niet bedoeld om ziekten te diagnosticeren, behandelen of genezen. Raadpleeg een gekwalificeerde fytotherapeut/kruidengeneeskundige/arts voor (medisch) advies. Als je zelf op eigen initiatief een kruid gaat innemen is dit op eigen verantwoording.