Je favoriete koffieboys zijn weer terug van vakantie en beter dan ooit!! En om het seizoen met een knaller te beginnen hebben wij vandaag alleskunner Tobias Camman te gast! In deze aflevering bespreken wij onze zomer, de trend cowboylaarzen en red flags tijdens de allereerste date. Daarnaast bespreken wij nog horror-ontgroeningen en gaat Taylor Swift door de mangel. Dat en meer hoor je in de nieuwste aflevering van Koffietijd voor Mannen!
Gebruik de code 'Koffietijd10' voor 10% korting bij onze vrienden van Air-Up!
Download nu Hinge!
Koffietijd voor Mannen is onderdeel van Dag en Nacht Media. Heb je interesse om te adverteren in deze podcast? Neem dan contact op met Dag en Nacht Media via adverteren@dagennacht.nl!
Kun je nou echt geen genoeg krijgen van je koffieboys? Abonneer dan op onze petje af pagina via deze link!
https://petjeaf.com/koffietijdvoormannen
Instagram: koffietijdvoormannen
TikTok: koffietijdvoormannen
E-mail: koffietijdvoormannen@gmail.com
Zie het privacybeleid op https://art19.com/privacy en de privacyverklaring van Californië op https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.