In deze eerste aflevering van de Groeivoer Podcast stel ik mezelf, Gerhard te Velde, aan je voor. Ik vertel waar ik geboren ben, dat ik GerHard heet en niet Gerard en je komt meer te weten over mijn studieachtergrond, hoe ik ben gaan ondernemen en wat ik wil bereiken met de Groeivoer Podcast.
Veel luisterplezier!
Meer informatie over de Groeiclub voor Ondernemers.
Voeg Gerhard toe op LinkedIn.
Plan hier jouw kennismaking in met Groeivoer.
Deze podcast wordt mede mogelijk gemaakt door Eager People - for a Better Workplace.
-- De Groeiclub voor Ondernemers? --
De Groeiclub is het ondernemersnetwerk van Groeivoer. Een Mastermind voor Ondernemers, maar dan voor een fractie van de prijs. In een wekelijkse videocall en elke maand een live meeting, vieren we onze successen, delen we onze knelpunten en maken we elkaar beter. Lijkt je dit interessant? Plan hier een gratis testride in om te zien of we bij elkaar passen!
-- Verbinden met Gerhard? --
Voeg Gerhard gerust toe op LinkedIn of volg Groeivoer op Facebook en Instagram. Je kunt ook naar een webinar van Groeivoer komen, of een vrijblijvende kennismaking inplannen.
-- Business coaching? --
Groeivoer helpt ondernemers bij persoonlijke groei en bedrijfsgroei. Dat doen we met 1-op-1 business coaching, Groeiprogramma's op maat en de Groeiclub voor Ondernemers. Bij Groeivoer werken we vanuit openheid, kwetsbaarheid, liefde én met oog voor wie jij bent.
-- Meer informatie? --
Voor meer informatie over Groeivoer, ga naar www.groeivoer.nl of neem contact op via [email protected] en 030-2072333.