Ik vond dat ik faalde, toen ik me besefte dat ik met mijn '30 dagen lang elke werkdag een podcast opnemen'-experiment wilde gaan stoppen. Ik had het erover met mijn partner Friso (Visser) en ik merkte dat hij héél anders keek naar de concepten 'experimenteren' en 'falen'.
In dit podcastgesprek zoomen we hier op in. Wat is experimenteren eigenlijk? En bestaat falen daadwerkelijk?
En verder:
We hebben het ook nog over onze visie op het huidige schoolsysteem, de experimenten die we samen in onze relatie hebben gedaan (en nog steeds doen) en wat dit ons heeft gebracht.
Een pleidooi voor experimenteren als levensstijl, dus!
Word Vriend van de Show
Wist je dat je vanaf heden Vriend van de Show kunt worden? Als Vriend van de Show maak je het mede mogelijk dat ik deze podcasts kan blijven maken en dat ik dat steeds op hoger niveau kan doen, met bijvoorbeeld beter apparatuur en een groter bereik.
Als je Vriend van de Show bent, dan kun je bovendien een persoonlijke vraag indienen n.a.v. een bepaalde podcastaflevering, waar ik vervolgens een bonusepisode over maak. En je krijgt toegang tot nog meer exclusief bonusmateriaal, zoals de deleted scenes uit deze aflevering, wiehoe!
Word hier Vriend van de Show voor 2,50 euro per maand (of voor een eenmalige bijdrage naar keuze): https://vriendvandeshow.nl/sanneplantinga