Samen met Jeroen Bleekemolen staan we uiteraard stil bij het tragische ongeval van Dilano van ’t Hoff op Spa-Francorchamps. Niet veel later zou Bleekemolen zelf aan de start staan van een 24-uursrace op dit circuit. Wat deed dit ongeval met hem en wil hij zijn kinderen nog steeds aansporen om te racen? En hoe nu verder op Spa? De omloop is geliefd bij de coureurs en de fans, maar is het vandaag de dag nog wel geschikt om op te racen?
Verder blikken we terug op de Grand Prix van Oostenrijk. Naast de suprematie van Max Verstappen die wederom het maximaal aantal punten behaalde, gaat het uiteraard over de track limits. Zette de sport zich hiermee voor schut? En hoe moeten ze dit in de toekomst voorkomen? Ook hebben we het uitgebreid over de prestaties van Sergio Pérez en Nyck de Vries, is het goed genoeg? Dit en meer in deze aflevering waarbij vanuit de redactie Frank Woestenburg en Bas Holtkamp aansluiten.
---
Het laatste F1-nieuws volg je natuurlijk op Formule1.nl 🏎️🏁
Verder zijn we te vinden op Instagram, Facebook, Twitter, YouTube, TikTok en LinkedIn.
Heb jij een leuke vraag over de F1? Mail hem naar [email protected] en wie weet krijg je het antwoord hierop in onze podcast!
En wil je nou mooie reportages, interviews en unieke achtergronden lezen over deze mooie sport, sluit dan een abonnement af op FORMULE 1 Magazine. Al meer dan 25 jaar jaar hét racemagazine van Nederland.
See omnystudio.com/listener for privacy information.