Negen uit drie. Voor de eerste keer sinds het seizoen 2004-05 heeft Arsenal de perfecte score na drie wedstrijden in de Premier League. En dat allemaal dankzij een overtuigende 3-0 zege bij Bournemouth. We hebben een fitte selectie, excellerende aankopen, we staan na 11 minuten 2-0 voor: het lijkt momenteel wel de omgekeerde wereld bij Arsenal. Zéker als je het vergelijkt met de situatie van vorig seizoen na drie wedstrijden. Hoe maak je in vredesnaam een podcast als het zo goed gaat? We doen een poging in aflevering 4.
En verder:
- De legendarische groundsman Steve Braddock is niet meer
- Player Ratings: hoge cijfers voor Saliba, Zinchenko en Jesus
- Ta Ta Ta Ta Ta Ta Ta: Saliba!
- All or Nothing: Arsenal aflevering 7 en 8
- Transfernieuws rondom Pépé, Runarsson, Pedro Neto en Tielemans
- Vriend van de Show: prijzen en kortingscode P1 Travel
De aflevering van Studio Socrates over de Invincibles van Arsenal en de wedstrijd tegen Liverpool uit 2004 vind je hier: https://spoti.fi/3cfS7Wq
🔴⚪️Neem eens een kijkje op vriendvandeshow.nl/arsenlpodcast. Daar kun je voor een klein bedrag Vriend van de Show worden. Daarmee steun je onze podcast, maar daar krijg je ook wat voor terug! Denk aan toegang tot de ArseNL-podcast Fantasy Premier League, de ArseNL Whatsapp-groep, deelname aan prijsvragen én toegang tot de ArseNL community. Daarnaast zijn er regelmatig exclusieve afleveringen en specials voor vrienden van de show. Bekijk de speciale Vrienden-feed op Spotify hier. We zijn tegenwoordig ook te beluisteren via Podimo!
Website: vriendvandeshow.nl/arsenlpodcast
Spotify
Podimo
Twitter: @arsenlpodcast
Instagram: @arsenlpodcast
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCPSCVI1s-U4USU6_0CAGaiA
Mailen kan ook, naar [email protected]