Zondag 20 april:
De VRT, onze publieke omroep, bereikt 90 procent van alle Vlamingen van 12 jaar en ouder. Ze is er dus voor iedereen en dat is precies wat je mag verwachten van een publieke omroep. Voor die opdracht krijgt de VRT jaarlijks 300 miljoen euro van de Vlaamse overheid. Daarbovenop mag ze ook reclame werven, maar dat valt niet altijd in goede aarde bij de commerciële zenders, want zij krijgen geen geld van de overheid. Met een nieuwe beheersovereenkomst op komst voor de VRT, is het voer voor discussie. Collega Jozef Vangelder gaat erover in gesprek met Karen Donders, de directeur publieke opdracht van de VRT.
Z 7 op 7 is de nieuwe dagelijkse podcast van Kanaal Z en Trends.
Elke ochtend, vanaf 5u30 uur luistert u voortaan naar een selectie van de meest opmerkelijke nieuwsverhalen, een frisse blik op de aandelenmarkten en een scherpe duiding bij de economische en politieke actualiteit door experts van Kanaal Z en Trends.
Start voortaan elke dag met Z 7 op 7 en luister naar wat echt relevant is voor uw business, onderneming, carrière en geld.